Nasıl ÇAĞSEV Olduk ?

1998 yılında Bursa’da kurulan ÇAĞSEV OTOMOTİV LTD. ŞTİ ’nin
başarılarla dolu hikayesi 2 adet Index Otomat makine ile başlamıştır...


1998 yılında Bursa’da kurulan ÇAĞSEV OTOMOTİV LTD. ŞTİ ’nin başarılarla dolu hikayesi 2 adet Index Otomat makine ile başlamış, bugün ise Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek her geçen gün artan yatırımları ile makine parkurunu yenileyerek,

CNC Kayar , CNC torna, Pres, Ovalama, İndeks otomat , Boru kesme, Boy tamamlama, freze, rovelver, diş çekme ve sütun matkaplardan oluşan geniş makine parkı ile İnsan ve çevre faktörlerine gereken önemi vererek gelişimini sürdüren, Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı politikaları ile pazardaki payını arttırarak TOFAŞ, RENAULT, TOYOTA, FORD, NİSSAN ve HYUNDAI gibi büyük otomobil fabrikalarının ana yan sanayilerine aylık 2,000,000 adet parça üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Otomotiv yedek parça üretimi sektöründe hizmet veren firmamız tecrübesi, kalitesi ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendinden emin adımlarla ilerleyişini sürdürmüş otomotiv sektörünün yanında beyaz eşya, makine imalat medikal, mobilya ve ısıtma soğutma sektörlerine 'Talaşlı imalat' yaparak sektörün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır..


Kapasitemize Göre Üretim Yoğunluğumuz

 • Otomotiv Yan Sanayi84%
 • Koltuk Sanayi51%
Gelişen Otomotiv yan sanayi sektöründe maliyetlerin ve kalitenin önem kazandığı şu günlerde birçok modern ölçüm cihazıyla zenginleştirilmiş kaliteli laboratuarı ile uygun fiyatı kalite ile buluşturarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Firmamız 2006 yılında yaptığı atılımlarla kalitesini belgelendirmiş (ISO 9001–2008) kalite yönetim sistemi belgesi ile kurumsallaşma yönünde büyük adımlar atmış, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güçlü kadro, hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.

Şirketimiz günümüzde aylık 150 ton çelik mil tornalama ve 500.000 metre pirinç ve çelik boru işleme kapasitesine ulaşmış ve 1150 m2si kapalı olmak üzere Toplam 1400 m2lik bir üretim sahasında faaliyetlerine Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmektedir. ÇAĞSEV firmasının asıl üretim branşı torna ve soğuk saç şekillendirme olmasına rağmen müşterilerin taleplerini en üst seviyede karşılamak adına otomotiv sektöründe ortaya çıkan gereksinmeler ve yenilikler doğrultusunda her yönden kendini yenileme ve geliştirme gayretlerini sürdürmektedir.

642

Kayıtlı Müşteri

257

Tamamlanmış Proje

Gelişim Sürecimiz

 • 11.05.2015KAPASİTE ARTTIRIMI.

  Şirketimiz günümüzde 150 ton çelik mil torlama ve 500.000 metre pirinç ve çelik boru işleme kapasitesine ulaşmış ve 1150 m2si kapalı olmak üzere Toplam 1400 m2lik bir üretim sahasında faaliyetlerine devam etmektedir.
 • 15.08.2010MAKİNE PARKURUMUZU GENİŞLETİYORUZ.

  Çok sayıda CNC torna,pres,ovalama,indeks otomat , freze,rovelver,diş çekme ve sütun matkaplardan oluşan geniş makine parkı yanında birçok modern ölçüm cihazlarıyla zenginleştirilmiş kalite laboratuvarıyla seri üretimlerine devam etmektedir.
 • 02.04.1998ÇAĞSEV OTO YAN SANAYİNİN KURULUŞU

  ÇAĞSEV LTD. 1998 YILINDA KURULMUŞ VE İLK ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR. ÇAĞSEV’in başarılarla dolu hikayesi bu tarihte sadece 2 makine ile başlamış,bugün ise çok sayıda CNC torna,pres,ovalama,indeks otomat , freze,rovelver,diş çekme ve sütun matkaplardan oluşan geniş makine parkı yanında birçok modern ölçüm cihazlarıyla zenginleştirilmiş kalite laboratuvarıyla seri üretimlerine devam etmektedir.